• Новак
Гејтс Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието

Гејтс Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат широка линија на притисок на серво воланот и склоповите на линијата за враќање на Гејтс да го исполнат или надминат склопот НА ОЕ во форма, форма, квалитет и функција. За патнички автомобили и лесни камиони. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони. Гејтс-Управувано Од Можноста Порти Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието Доаѓа во комплет со фабрички инсталиран, претходно свиткана цинк-дихромат обложени крајот фитинзи, загради, сензор пристаништа, обвивка, чаури и grommets. Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050. Поврзувањето на неповрзаниот крај на склопот на линијата за враќање е направено со обични стеги со погон на црви. Општи упатства спакувани со секое поединечно склопување во кеси. Одговара Изберете : 1991-1996 ФОРД ПРИДРУЖБА 4 Цил 1.9 Л 1991-1996 МЕРКУР ТРАГАЧ 4 Цил 1.9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент