• Новак
Дизни Женски и Женски Плус Мики Маус Ноќница Бела

Дизни Женски и Женски Плус Мики Маус Ноќница Бела

DEN 559.84
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за дремка? Истегнете се во Ноќната Кошула На Вашиот Бел Женски Мики Маус за мирна ноќ. Мекиот, лесен дрес за спиење има кратки ракави и ласкави високо-ниски полите. Споделете ја вашата љубов со целиот отпечаток На Мики Маус украсен со лепенка за ракави. Официјално лиценцирана Ноќна кошула На Дизни Мики Маус се пере во машина. Кратки ракави; Лесен 53% Памук 47% Полиестерски дрес;Високо-низок раб; машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент