• Новак
Претходна Пет Производи Природни Коко Јаже Мини Птица Играчка 62803

Претходна Пет Производи Природни Коко Јаже Мини Птица Играчка 62803

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Prevue Миленичиња Производи Природни Коко Јаже Мини Птица Играчка е рачно изработена од 100% природни, одржливи, материјали и ќе им обезбеди на вашата птица со ментална стимулација и солиден физичка игра. Оваа птичја играчка поттикнува вежбање на стапалата и клунот и е направена со гранки од дрво од хевеа, јаже од стебло од банана, памучна канап, кокосови влакна и кокосова лушпа. Играчката лесно се поврзува со кафезот со додатоци за брза врска и е рачно изработена-вистинските мерења може малку да се разликуваат. Како и секогаш, надгледувајте ги птиците во игра. Нашите Природни Коко јаже мини птица играчка е Околу 11" Долг и 2 3/8" Широк, идеален за мали и средни птици. Играчките се рачно изработени и создадени од 100% природни, еколошки материјали. Линијата Природни Им нуди на поголемите птици солиден, богат, текстуриран пејзаж за да се вклучат во часови физичка игра. Првенствено се состои од кокосови влакна, гранки од гумено дрво хевеа, јаже со зумбул со плетенка и памучна канап.

Главните карактеристики

Избор на клиент