• Новак
Дирфоамс Женска Новина Невестински Лизгачки Влечки

Дирфоамс Женска Новина Невестински Лизгачки Влечки

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Однесувајте се кон вашата невестинска забава со непобедлива удобност кога ќе дојде големиот ден! Овие шармантни слајдови имаат влошки од суперсофт мемориска пена, лесни дизајни за вклучување/исклучување и докажани внатрешни/надворешни ѓонови за долготрајна, екстра пријатна поддршка. Мек кадифен крзнен горен дел и подножје. Апликација за златен метален вез. Преголеми дијамантски прстен разубавување на невестата стил. Амортизирана влошка со мемориска пена за дополнителна удобност. Лесна силуета за вклучување/исклучување со внатрешен/надворешен ѓон.

Главните карактеристики

Избор на клиент