• Новак
Диви Слатки Соништа Виолетова Сладолед 4-Парче Микрофибер Кревет Во Торба Постелнина Сет-Дете

Диви Слатки Соништа Виолетова Сладолед 4-Парче Микрофибер Кревет Во Торба Постелнина Сет-Дете

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Направено од дополнителни меки ткаенини од микрофибер, ова 4 парче поставено Од Маслинови Деца вклучува печатен утешител, чаршав со рамен врв, вграден долен лист и печатена навлака за перници. Дизајниран да одговара на стандарден душек со големина од 28 х 52 инчи. Утешител 43ин в х 59ин л; рамен лист 48ин х 70ин; вграден лист 28ин х 52ин; навлака за перници 20ин х 30ин. Изработен од супер мек полистер од микрофибер.

Главните карактеристики

Избор на клиент