• Новак
Серија Лесни Комерцијални Копче Одделение Влез Функција Во Сатен Хром Финиш

Серија Лесни Комерцијални Копче Одделение Влез Функција Во Сатен Хром Финиш

DEN 1439.84
Пристапност
Во достапна форма

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ шкафчиња ОД СЕРИЈАТА GLC се дизајнирани за употреба на сите комерцијални и станбени апликации од 3 степен на лесна должност. Комплетот ЗА комерцијални копчиња за копчиња ОД серијата GLC доаѓа со 5 клучни клучеви. Овој хардвер на вратата може да се користи и за десната и за левата врата и може да се смени врз основа на вратата што ја користите. Цврст месинг ц клучен начин. Задниот дел е 2 и три четвртини инчи. Клучот е 5 пински клуч. Цинк материјалот се спротивставува на корозија. Доживотна механичка гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент