• Новак
П Фраза Текст, Збор Печатење Перница, Кралско Сино

П Фраза Текст, Збор Печатење Перница, Кралско Сино

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Создадете кул крајбрежна средина во вашиот дом со украсна морска перница Од Е По Дизајн! Колекцијата Нантакет е дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот домашен декор. Ќе ви се допадне чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе во вашиот декор. "18 х 18 инчи, Стр Фраза Текст, Збор Печатење Перница, Кралската Сина : Мека Откачи Полиестер Надворешноста. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува. ".

Главните карактеристики

Избор на клиент