• Новак
Машка Работна Облека Опуштено Вклопување Ренџер Кратко, Големини 32-44

Машка Работна Облека Опуштено Вклопување Ренџер Кратко, Големини 32-44

DEN 404.80
Пристапност
Во достапна форма

Машка Работна Облека Wrangler® Опуштено Вклопување Ренџер Кратко, Големини 32-44 направени за да ве одржуваат удобно вклучено и исклучено од часовникот, работната Облека Wrangler® машка опуштена ренџерска облека кратко може да се спротивстави на предизвиците на вашето секојдневно мелење. Доаѓа со целиот џебен простор што ви треба, вклучувајќи пространи странични товарни џебови со клапи и скриени прилепувања, како и обложени задни џебови и лепенка за мерна лента на десниот џеб. Исто така, се одликува со опуштено вклопување за целосен опсег на движења и препоните за да ви дадат малку дополнителна просторија каде што се брои. Овој 100% памучен краток ќе стане ваш начин за зафатени денови. Лепенка за мерна лента на десниот џеб на носителите. Пространи странични товарни џебови со клапи и скриени прилепувања. Наредени задни џебови. Препоните. 100% памук. Стил # 112337579.

Главните карактеристики

Избор на клиент