• Новак
Едноставно Дејзи, мрзнат обоени орнаменти од песочник, Божиќно меко вртено полиестер во затворен простор за фрлање на отворено, 20 20

Едноставно Дејзи, мрзнат обоени орнаменти од песочник, Божиќно меко вртено полиестер во затворен простор за фрлање на отворено,

DEN 851.20
Пристапност
Во достапна форма

Слави Божиќ на плажа? Потоа, уживајте во едноставно Daisy 20 "x 20 " мрзливи украси од песочник затворен/надворешна перница од нашата крајбрежна Божиќна колекција! Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток за додавање боја и расположи на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината се третира да биде отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да изберете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Кога ќе се случи дождливо време, тие можат да останат на место! Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Три достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 " и 20 ", заедно со 14 " x20 "Правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Оваа колекција вклучува отпечатоци и обрасци со моќ да го наполниш вашиот дом со празничен дух!

Главните карактеристики

Избор на клиент