• Новак
Роберт Фелпс уметност „Велики Дане на сино“ платно уметност

Роберт Фелпс уметност „Велики Дане на сино“ платно уметност

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Со 400+ уметници и скоро 100. Prominent Colors : Light Blue, Grey, Black, Blue, Purple, Pink Art Licensing International се разви во една од водечките компании за комерцијални лиценци во светот.000 слики во нашата архива, ние сме во состојба да им обезбедиме на производителите во секоја категорија на производи пристап до најдобрите во ресурсите за дизајн. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Artist : Robert Phelps Art Subject : Animals Style : Modern & Contemporary Product Type : Gallery-Wrapped Canvas Art A This ready to hang, gallery-wrapped art piece features a painterly depiction of a great dane. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент