• Новак
Медот може да направи покривка од табла за пеглање со премија за памук, повеќе бои

Медот може да направи покривка од табла за пеглање со премија за памук, повеќе бои

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Премиум за интернат за пеглање, сина лента. Оваа 100% памучна обвивка е лакова и отпорна на дамки што обезбедува чиста, мазна површина за долгорочно. Вклучува подлога со влакна со влакна од 4 милиметри, што ви дава мека, супериорна површина за пеглање секој пат. Наменето за честа употреба (5-10 пати месечно), оваа трајна комбинација на покритие/подлога е до редовно пеглање. Еластичното завојување со сигурност обезбедува прицврстување на сите стандардни 54 "табли.

Главните карактеристики

Избор на клиент