• Новак
Исечете ги деструираните женски тексас Бермуда шорцеви

Исечете ги деструираните женски тексас Бермуда шорцеви

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Направени за летни викенди-овие тексас Бермуда шорцеви од лажичка ги имаат тоа што имав вечно, со исцрпена полите и уништени изглед. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’9-1/2 ”, половината : 23”, биста : 34-1/2 ”, колкови : 35-1/2”. Моделот носи големина 4. приближно. In Seam : 7 ”. Висок пораст; Дечко силуета. Затворање со 2 копчиња со поштенски мува. Стил од 5 џеб; јамки на појас. Потресени детали; исцрпено полите. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Depенски тексас Бермуда шорцеви од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент