• Новак
Сончев лига женски плус големина печатена јака од јака од јака

Сончев лига женски плус големина печатена јака од јака од јака

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Поп ја оди вашата облека кога ќе го додадете овој светла и живописна врв од Сончев Ли. Студеното деколте додава неочекуван раб што е совршен за работа или игра. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со акценти на клуч и обетки. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Womenенски плус големина на печатење со големина со затемнето деколте од Сончев Ли.

Главните карактеристики

Избор на клиент