• Новак
Sulpell Industries Serenity едриличари живописни сини океански сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од Пол Брент

Sulpell Industries Serenity едриличари живописни сини океански сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн

DEN 911.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : брод, возило, транспорт, водни плочки, брод, едриличар, плажа, брег, океан, вода. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Пол Брент.

Главните карактеристики

Избор на клиент