• Новак
1 8CT TDW Diamond 10k розово злато круна моден прстен

1 8CT TDW Diamond 10k розово злато круна моден прстен

DEN 6399.84
Пристапност
Во достапна форма

Однесувајте се кон неа како принцезата што е со овој шармантен дијамантски кружен прстен. Овој регален дизајн со отворено работење е изработен со треперливи дијаманти. Изработено во 10К розово злато, зрачење со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој кралски стил е сигурно. Империјал 1/8ct TDW Diamond 10 K розово злато моден прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент