• Новак
Silverенски Sideенски ширина со ширина на фустани од сребро 11

Silverенски Sideенски ширина со ширина на фустани од сребро 11

DEN 572.48
Пристапност
Во достапна форма

Флорална entainена женска дополнителна широка ширина на трендот на тренд и ринстон украсеа сандали со ниски потпетици од 1,5 ”. Овие ќе станат ваши сандали за лето за летото со додадена долгорочна удобност на амортизирана влошка. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетички. Гума ѓон. Декоративни rhinestones. 1,5 "Ниско потпетица. Усогласена инло. Максимална влечкана гума од излез.

Главните карактеристики

Избор на клиент