• Новак
Организирајте ја целата полица Дупл Линија челична цевка над единицата за складирање на заштеда на тоалетот

Организирајте ја целата полица Дупл Линија челична цевка над единицата за складирање на заштеда на тоалетот

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Ова го организираат низ решетката за заштеда на просторот за тоалети е стилски и функционално за скоро секоја бања. Додава 3 дополнителни полици за складирање на инаку неискористена област на бањата; над тоалетот. Оваа решетка е совршена за складирање на тоалетна хартија, крпи и други најважни бањи надвор од патот. Theицата лавици и бронзената рамка додаваат стабилност и стил на ова парче. Организирајте ги сите 3 полици дуплекс линија челична цевка над решетката за складирање на заштеда на тоалетот. Димензии : 24,25 x 13,00 x 66,50. Цврста челична рамка. 3 полици. Заштеда на простор. Се вклопува во однос на стандардниот тоалет.

Главните карактеристики

Избор на клиент