• Новак
Возачи од Ли женски плус плетено половината за комунални услуги Бермуда

Возачи од Ли женски плус плетено половината за комунални услуги Бермуда

DEN 236.00
Пристапност
Во достапна форма

Возачите од Ли женски плус плетено половината на половината Бермуда Шорт е главен дел за вашата пријатна временска гардероба. Направени од мек памук и мешавина од ткаенина Спандекс, овие шорцеви имаат ребра плетена половината, многу џебови и се машини што се перат за лесна нега. Возачи од Ли женски плус плетена половината за комунални услуги во Бермуда Краток среден пораст. Ребра плетена лента за половината. 10 "Inseam. 2 предни џебови во стилот на комунални услуги. Задни џебови> копче и затворање на патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент