• Новак
Тајни богатства женска беспрекорна bralette

Тајни богатства женска беспрекорна bralette

DEN 271.04
Пристапност
Во достапна форма

Мода и функција сите во едно - оваа тајна богатство женска bralette е совршена за секојдневни активности и има отстранливи, влошки за дишење и еластичен опсег. Добијте ја поддршката и удобноста што ви треба кога сте надвор и од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лажички врат. Отстранливи и влошки за дишење. Прилагодливи и кабриолетни ленти. Удобно опсег за поддршка. 93% најлон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Соодветната непречена bralette на жените од тајните богатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент