• Новак
Бенди СЦД Стоп со подлога за сопирачки на керамички диск Хејнвел

Бенди СЦД Стоп со подлога за сопирачки на керамички диск Хејнвел

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Подлогата за сопирачките на Bendix Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на Bendix Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Bendix SCD1021 Запрете од подлогата за сопирачката на керамички диск Honeywell.

Главните карактеристики

Избор на клиент