• Новак
Охајо држава Бакис Хром метална регистарска табличка рамка со задебелен дизајн на целосна рамка

Охајо држава Бакис Хром метална регистарска табличка рамка со задебелен дизајн на целосна рамка

DEN 218.72
Пристапност
Во достапна форма

Рамка со регистарски таблички со смел дизајн на вашиот омилен тим прикажан на сите. Целиот поглед на аголот го прави легален во повеќето држави. Мерки приближно 12x6 инчи - одговара на повеќето возила. 4 Драчки дупки (доколку е потребно) за лесно монтирање - завртки за монтирање не се вклучени. Одлична ставка за подароци за fansубителите на спортот : Загарантирано е да ви биде најомилената поседување бидејќи може да се пофали со графики за привлекување очи и е испишана со името и боите на омилениот состав. Гордо прикажете ги омилените тимови и бојата. A-One-Of-A-A-Collectible-да биде првиот што поседува исклучително издржлива, избледена отпорна од 12 "x 6". Стручно направено, користејќи тешки хром што обезбедува вашата рамка може да ги преживее различните сезони и екстремни временски услови . Омилена вентилатор 12 "x 6" рамка за автомобили/камион - овој додаток за автоматски е совршен за обичниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали е ден на играта на стадионот или домашна игра со пријателите, оваа рамка за регистарски таблички ќе биде највисок момент на погонот . Високи перформанси и разноврсна : Оваа сосема нова рамка за додатоци може да се користи на предната или назад или на вашиот автомобил, камион, или РВ. Може да се користи и на вашата приколка. Има предложени дупки за завртки за лесно прикачени на вашиот автомобил. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО!. Доведете го вашиот автомобил во живот со официјално лиценцирана рамка за автомобил/камион - колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатичен обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат каде ја добивте вашата рамка RICO!.

Главните карактеристики

Избор на клиент