• Новак
Накса jelleeze Earbuds Red, NE-925

Накса jelleeze Earbuds Red, NE-925

DEN 2079.84
Пристапност
Во достапна форма

Накса jelleeze hi-fi супер бас дигитални стерео слушалки, стерео, црвено, мини-телефон (3,5 мм), жичен, 32 ом, 20 Hz 20 k Hz, никел позлатен конектор, ушите, бинаурално, надворешно уво, 3,80 ft кабел naxa jelleeze Earbuds Red, NE-925 се поврзува со вашите уреди преку кабел за да се обезбеди квалитет на сигнал без загриженост додека слушате. Запуштете се во квалитетен режим на стерео звук. Слушајте ги сите детали јасни и јасни со фреквентен одговор од 20 Hz-20 k Hz. Само приклучете го конекторот позлатен со никел и уживајте да ги слушате омилените песни. Компактните дизајнирани ушни уши се исклучително преносни и лесни за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент