• Новак
Нулта гравитација на отворено, преклопувачки салон за преклопување со потпирач за глава и држач за чаши за кампување со внатрешен двор, кампување со 350lb капацитет о

Нулта гравитација на отворено, преклопувачки салон за преклопување со потпирач за глава и држач за чаши за кампување со внатрешен

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Материјали на држачот на чашата : Полипропилен. Се одликува со здрав полипропиленски сад, кој е исто така одличен за одржување на мобилни телефони, MP3 плеери, лосиони или спрејови за грешки, заедно со прилагодлива перница за потпирачот за глава што може да се удвои како лумбална поддршка.25? H материјали за столче : Црн во прав, обложена со тубуларен челик, текстил. орбита, олеснувајќи притисок врз колената, вратот и 'рбетот .

Главните карактеристики

Избор на клиент