• Новак
Примарен сребрен сребрен сребрен крст шарм со кабелски ланец

Примарен сребрен сребрен сребрен крст шарм со кабелски ланец

DEN 228.64
Пристапност
Во достапна форма

Главен симбол на христијанството, овој стерлинг сребрен религиозен крст шарм ќе направи одличен подарок за семејство и пријател. Овој дијамантски намален од 30x15mm, детален шарм го прекинува од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворот на прстенот. Овој едноставен, но елегантен ѓердан за вкрстено шарм е совршен за да се прикаже вашата вера и модна смисла. : Whitecharm со димензии на кауција : 30мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Сребрена, дијамантска исечена, цврста, фрлена, пролетен прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент