• Новак
Галакси 5g Случај Симпатична Врежана Шема Премиум Кожен Паричник Покритие Флип Штанд Кредитна Картичка Слотови Држач За Џеб Магнетно Затворање Фолио Случај За Samsung

Галакси 5g Случај Симпатична Врежана Шема Премиум Кожен Паричник Покритие Флип Штанд Кредитна Картичка Слотови Држач За Џеб

DEN 239.68
Пристапност
Во достапна форма

За Самсунг Галакси А33 5Г.Премиум Кожа : . Изработени од издржливи висококвалитетни материјали, мала тежина, меки и многу лесни за инсталирање. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да го отстраните капакот. . Магнетна и Рачна Лента : Магнетното затворање и ременот за зглоб нудат цврста заштита заедно со простор за вашата основна ЛИЧНА КАРТА и кредитни картички и Телефон. Слот Картичка : . Картичка случај со две картичка слотови и дополнителен страничен џеб за пари и сметки. Совршен за момци кои не сакаат товар за носење паричник и футрола за телефон. Дизајн На Штандот : . Поткрепете го случајот со превртување во форма на држач и гледајте го вашиот омилен филм или видео поток целосно без раце. Целосна Заштита : . Заштитата се протега до внатрешноста на куќиштето и надворешниот браник и двата обезбедуваат апсорпција на удари. Вклучен Пакет. 1 x Телефон Случај (Телефонот Не е вклучен) Изработен од висококвалитетна стп кожа која е безбедна и заштитна, Убава и елегантна што совршено одговара на вашиот телефон. Вграден Држач : Овозможува задниот дел на капакот да се удвои како преклоплив држач за гледање филм со агли на повеќе гледање. Оваа кутија за паричник е изработена со врвна кожа која е избрана за квалитет, јачина, карактер и жито. Овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа со мека внатрешна обвивка НА ТПУ, обезбедувајќи целосна заштита за вашиот телефон, како и за екранот. Безбедното магнетно затворање го прави овој случај на паричник лесно затворен, заштитувајќи го вашиот телефон како ракавица.

Главните карактеристики

Избор на клиент