• Новак
Печатење на американско Знаме Капри Панталони За Жени Трендовски Летни Ѕвездени Ленти Патриотски Памучни Ленени Лабави Јога Панталони Еластични Половини Широки ?

Печатење на американско Знаме Капри Панталони За Жени Трендовски Летни Ѕвездени Ленти Патриотски Памучни Ленени Лабави Јога

DEN 269.44
Пристапност
Во достапна форма

Здраво! НИЕ сме APEXFWDT. Ние сме група млади луѓе кои го сакаат животот и работата. Сакаме и денови за одмор.Ние се фокусираме на стилска облека за мажи и жени. Овие модни предмети се носат на забави и одмори и ви носат убави спомени. Започнете го вашиот прекрасен одмор сега со слатко прикривање!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Информации за производот : Сезона : Погоден За Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : Како Што Е Прикажано Стил : Лежерна,Модна Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони Кул и Опуштено Цело Време, Особено Во Жешкото Лето. Супер меко, дише, широко, еластично, лесно и отпорно абење. `+ПРИЛИКА : Лабав стил, костум за домашна облека, релаксирачки, надворешен, секојдневен, забава, состанок, плажа и која било друга пригода. ●КОСТУМ за€ : Совршен За јога, танц, училиште, одмор, плажа, џогер, панталони, одличен за жешки летни денови, исто така погоден за носење во студената сезона. ●МОДНО СОВПАЃАЊЕ : Женски бохо панталони за плажа, секојдневни панталони се погодни за шарена ленена маица/туника/блузи, стилски кожени сандали за да бидат стилски изглед. Жени Со Висок Струк Секојдневен Широк Нога Долги Палацо Панталони Панталони Со Редовна Големина Жени Се Протегаат Удобно Подигање Сече И Слаби Нога Работа Обични Панталони Женски Панталони Со Права Нога Женски Еластични Широки Ногарки Палацо Дневни Панталони Секојдневни Удобни Палацо Панталони Со Висок Струк Женски Плетени Женски Џогери Со Џебови Со Висок Струк, Спортски Спортски Меки Дневни Панталони За Трчање Жени Лето Памук Со Висок Струк лен Палацо Панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент