• Новак
Бања Мат Килим-55X20 Иновативни Бања Тркач Тепих Мат, Супер Абсорбента Брзо Сува Гумени Поддржани Нечистотија Отпорни Бања Килими Душеци За Не Се Лизга Сина Бања Кили

Бања Мат Килим-55X20 Иновативни Бања Тркач Тепих Мат, Супер Абсорбента Брзо Сува Гумени Поддржани Нечистотија Отпорни Бања Килими

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис На Производот . . Име на производ : Супер Долга Абсорбента Подна Подлога ,Тепих За Бања За Брзо Сушење, супер абсорбента бања за брзо сушење матколор : Сива 140х50х0, 35 см со тежина на пакување 1300гматеријал : Дијатомитпроизвод Листа : 1*Супер Абсорбента Подна Подлога. . . Рамките за иновативен дијатомит-мека, амортизација, пријателска за кожата. Може да се збогувате со оригиналната тврда и ладна земја за капење од дијатомеј. Брзо ќе се обнови со супер перформанси на апсорпција на вода, исто така може да се измие во машина и може да се навива и складира без да зазема простор. - Погоден За бањи, мијалници, кујни, простории за перење алишта, дневни соби, спални соби, влезови итн. Модерни и едноставни бои и дезени може да се совпаднат со секоја декорација, што е многу погодно за модерни домови!. - Едноставно измијте Со проточна вода Или избришете ја со влажна крпа. Брзо сушење и освежување; Ве Молиме, не уживајте долго на сонце, калта од дијатомит можеби е искривена ако се користи на неточен начин. Queper absorbent® - подлогата за капење дијатомејска земја брзо ја апсорбира водата. Откако ќе апсорбира вода, дното на перницата нема да навлезе и нема потреба да се истиснува, правејќи го подот во бањата посува и побезбеден. € ● Силна Отпорност На Лизгање Q-нашите подни душеци што не се лизгаат се изработени од пвц + технички кадифе, кој се суши побрзо од обичните подни душеци. Гумен под што не се лизга со цврст стисок за да се зголеми безбедноста и стабилноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент