• Новак
Колиша Дами Костим За Капење Две Костими За Капење Плисирани Плажа Без Ракави Еднобојна Лебдат Контрола На Стомакот Возбуда Полите Обичен Цветен Принт Сурфање Црн

Колиша Дами Костим За Капење Две Костими За Капење Плисирани Плажа Без Ракави Еднобојна Лебдат Контрола На Стомакот Возбуда

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Облеката за танкини е погодна за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време. Костимите за капење се прекрасни за да ја покажат вашата кривина и ве прават да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Без Ракави Со Дводелен Комплет Со Висок Струк Може Подобро Да Го Скрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок.Функција : 1. Женскиот комплет танкини е изработен од одлична ткаенина. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини. Нашиот дводелен костим за капење со цветен принт и дизајн на рафтови ги нагласува вашите облини и ги крие несовршеностите додека сеуште се ласкави. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама,Женски Стил : Жени Дводелни Костими За Капење, Жени Рушени Костими За Капење, Женски Плажи Без Ракави, Женски Плисирани Танкини Комплети, Женски Костими За Капење Во Цврста Боја Тип На Шема : Еднобојна, Цветна Боја На Принт : Бела, 1#-9#Големина : С-3ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)- ТАГОВИ С, САД - ТАГОВИ М, САД М - Тагови Л, САД Л - ТАГОВИ XL, САД XL Тагови 2 XL, САД 2 XL Тагови 3 XLMaterial : Полиестер, Spandex Neckline : Лажичка Должина На Вратот : Без Ракави Половината : Висок Појас Сезона : Пролет, Лето, Aut ,all Прилики : Секојдневен, Патување, Плажа Партија, Базен Партија, Спа, Солариум, Одмор, Плажа Игри, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдат. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Главните карактеристики

Избор на клиент