• Новак
Каишек Хард Случај Покритие Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 СО XDR Дисплеј И Допир Тип Ц Модел: А & А Пердув Серија 0777

Каишек Хард Случај Покритие Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 СО XDR Дисплеј И Допир Тип Ц Модел: А & А Пердув Серија 0777

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Кск Каишек Пластична Заштитна Кутија Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro 16 инчи (Модел : A2780 M2 И A2485 M1), ве Молиме љубезно проверете го бројот на Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : MNWG3 LL/A, MNW93 LL/A, MNWQ3 L/A, MNWD3 LL/A, MNWF3 LL/A, MNW83 LL/A, MNWJ3 LL/A, MNWC3 LL/A, MK183 LL/A, MK193 LL/A, MK1 A3 LL/A, MK1 E3 LL/A, MK1 F3 LL/A, СЛУЧАЈОТ БЕШЕ ДИЗАЈНИРАН САМО ДА БИДЕ КОМПАТИБИЛЕН СО MACBOOK PRO 16" (МОДЕЛИ : A2780 M2/A2485 M1%S, 2023/2022/2021), ЗАТОА ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА МОДЕЛОТ "AXXXX" НА ЗАДНИОТ ДЕЛ ОД ЛАПТОПОТ ПРЕД КУПУВАЊЕТО, ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ СТЕ ГО ИЗБРАЛЕ ИСТИОТ БРОЈ НА МОДЕЛ КАКО НАСЛОВОТ НА СПИСОКОТ НАВЕДЕН "A2780" ИЛИ "A2485". Гумени стапала од пена ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book . Случајот компатибилен Со Mac Book Pro 16 инчи со екранот на мрежницата.(Издание 2023/2022/2021). Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Главните карактеристики

Избор на клиент