• Новак
Женски Пуловер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Основен Есенски Зимски Дуксер Фустан Со Цврста Боја Топли Врвови

Женски Пуловер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Основен Есенски Зимски Дуксер Фустан Со Цврста Боја Топли Врвови

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Пол : Жени. Материјал : Памук. Должина : Миди-должина. Вратот : Екипажот. Шема : Цврста боја. Боја : Розова/Сина/Црна/Сива/Црвена/Темно сива. Содржина На Пакетот : . 1 Х жени пуловер врвови. Ветување : . Почитувани клиенти,. 1. Ве молиме не давајте лесно лош преглед и лесно давајте низок рејтинг на ѕвезди, ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро!. 2. Ако сте задоволни со производот откако ќе го добиете, ве молиме оставете ја вашата пофалба и дајте му пет ѕвезди, што е многу важно за нас, ви благодарам многу!. Ви посакувам среќен живот! Материјал : Изработен од висококвалитетен памук. Буци, еластични, меки, удобни, дише, пријателски за кожата, удобни за допир и носење. Карактеристики : Тенок фит, долг ракав, врат на екипажот, врвови за пуловер од руно, еднобојна боја, разни бои за избор, ве прават младешки и убави во оваа досадна зима. Појавување : дуксерите лесно се совпаѓаат со фармерки или нозе, високи потпетици, чизми, јакна, чанти. Дефинитивно ќе ве натера да се истакнете и да направите разлика. Повод : мекиот пуловер е погоден за есенско и зимско секојдневно носење, запознавање, училиште, работа, шопинг, патувања, забави и какви било активности во затворени простории или на отворено. Големина : ве Молиме споредете ги деталите за Нашата Табела Со Големина со вашата слична облека за да изберете соодветна големина пред да ја купите. Фала!.

Главните карактеристики

Избор на клиент