• Новак
Uxcell Цинк Легура Ремен Брава Крај Врвот, Патент Клип Ремен Крајот Капи, Црна Пакет

Uxcell Цинк Легура Ремен Брава Крај Врвот, Патент Клип Ремен Крајот Капи, Црна Пакет

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Предности : 1. Нашиот врв на ременот е изработен од материјал од легура на цинк, антикорозивен, отпорен на ' рѓа, издржлив и има голема цврстина. Површината на врвот на патентот е полирана и запечатена со масло, мазна, сјајна, не е лесно да исчезне и без гребнатини.2. Лесен за употреба, лизнете ги на местото што сакате да го декорирате и прицврстете ги со завртките. Едноставниот и модерен дизајн е совршен за украсување на вашите предмети.Опсег на апликација : Оваа брава за клип е погодна за кожа, декорација на домот, САМ, занаети за шиење, мрежи итн., исто така одлична за поправка на ремени, ранци, паричници, ракотворби, шатори на отворено, багаж, облека, палта и така натаму.Пакетот Вклучува : 6 парчиња X Крај Појас Tip Notice : ве Молиме проверете дали големината на овој врв на ременот е соодветна за вашата ставка пред да ја купите. Uxcell Цинк Легура Ремен Брава Крај Врвот, 1.53 Инчен Патент Клип Ремен Крајот Капи, Црна 6 Пакет Боја : Црна. Материјал : Легура На Цинк. Внатрешна Ширина : 0,15 Инчи / 3,8 мм. Вкупна Големина : 1,53 "х 0,35" х 0,23 " / 39 х 9 х 5,8 мм (Л*В*Т).

Главните карактеристики

Избор на клиент