• Новак
Пристаниште Орган Колективна Мека Школка Јакна. Ј901

Пристаниште Орган Колективна Мека Школка Јакна. Ј901

DEN 2047.84
Пристапност
Во достапна форма

Пристаниште Орган Колективна Мека Школка Јакна. J901АКТИВНА Порта Орган Колективна Мека Школка Јакна J901 - Ноќно Небо Сино - XL Може да се поштенски и обезбедени со предвремени додатоци во надворешниот Колективен слој 94/6 poly/spandex ткаени мини ripstop со DWR финиш врзани за вметнување на вода-филм и 100% полиестер четкани трикот внатрешни работи 1000mm ткаенина водоотпорен рејтинг 1000g/РЕЈТИНГ НА ДИШЕЊЕ НА ТКАЕНИНА М2.

Главните карактеристики

Избор на клиент