• Новак
Растојание На Тркалата, Рѓосувачки Алуминиумска Легура Хабцентричен Шим Универзален За Автомобили

Растојание На Тркалата, Рѓосувачки Алуминиумска Легура Хабцентричен Шим Универзален За Автомобили

DEN 2560.00
Пристапност
Во достапна форма

Растојание на тркалата, Отпорна На ' рѓосување Алуминиумска Легура 2 ПАРЧИЊА Хабцентричен Шим Универзален За Автомобили Спецификација : Тип На Ставка : Спејсерматеријал На Тркала : Боја На Алуминиумска Легура : Сребрена Дебелина : Прибл. 5мм/0,2 внатрешен Дијаметар : Прибл. 78мм/3.1 Инутер Дијаметар : Прибл. 150мм/5,9 инфункција : Многу Погоден за Спречување На Триење На Гумите На Каросеријата на Автомобилот.Опсег на Примена : Користете Стандардни Навртки кои не вклучуваат / не вклучуваат универзален Применлив на Списокот со Пакети со Тркала 4/5 : 2 Растојание На Тркалата Со користење на стандардни навртки кои не вклучуваат и не вклучуваат, сигурност, универзален натпревар за 4/5 тркала со обетки. Растојанието на тркалата е идеален за спречување на триење на гумите на телото. Висококвалитетни растојанија на тркалата, внатрешниот дијаметар е 78мм/3,1 инчи, надворешниот дијаметар е 150мм/5,9 инчи, а дебелината е 5мм/0,2 инчи. Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, цврст, отпорен на ' рѓа и издржлив во употреба. Замена или подготвеност за вашиот автомобил, директно заменете ја старата или скршената.

Главните карактеристики

Избор на клиент