• Новак
Божиќни Душеци Кујнски Килими Фланелна Ткаенина Нелизгачка Гумена Подлога Абсорбента Килим За Бања Домашна Кујна Подна Подлога

Божиќни Душеци Кујнски Килими Фланелна Ткаенина Нелизгачка Гумена Подлога Абсорбента Килим За Бања Домашна Кујна Подна Подлога

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Фланелен. Големина : 15,7 " х 23,6", 19,6 х 41,3", 15,7 " х 47,2", 23,6 " х 70". Форма : Правоаголник. Количина : 1 ПАРЧИЊА. Карактеристика : Еколошки, Издржлив, Анти-Лизгање, Апсорпција На Влага. Тип На Шема : Печатени. Употреба : Дома, Хотел, Бања, Кујна, Подот. Карактеристики : . Фланелен површина, сунѓер средината и не се лизга пластични точки неткаен ткаенина дното. Убава боја, супер меко чувство. Добра апсорпција на влага и еластичност. Големина : 15,7 " х 23,6", 19,6 х 41,3", 15,7 " х 47,2", 23,6 " х 70". Мултизирајте и разнобојни. Полиестерска Гума против лизгање со точки што го одржува тепихот за капење на место, дури и кога е влажен. Дигитални печатени, еколошки, светли бои, без избледување и машина за перење. Совршен за кујна, бања, када, соба, канцеларија итн. Одржување на подовите суви и чисти. Пакетот Вклучува : . 1 х Тепих Полиестерска Гума Против лизгање со подлога од точки што го одржува тепихот за капење на место, дури и кога е влажен. Дигитални печатени, еколошки, светли бои, без избледување и машина за перење. Совршен за кујна, бања, када, соба, канцеларија итн. Одржување на подовите суви и чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент