• Новак
Сендвич Контејнери За Складирање На Храна Сендвич Бо Со Контејнер За Складирање На Капакот

Сендвич Контејнери За Складирање На Храна Сендвич Бо Со Контејнер За Складирање На Капакот

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : БПА-БЕСПЛАТНО : овој држач за сендвичи е изработен од пластични материјали за храна. сеф за микробранова печка, безбеден за миење садови, еднократно и лесен за чистење.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : контејнерите за сендвичи за повеќекратна употреба имаат облик на леб. Совршена големина за сендвичи, а сепак можете да ставите овошје, закуски или зеленчук во неа.БЕЗБЕДНОСТ и ОТПОРНОСТ на ТЕМПЕРАТУРА : Кога ќе уживате во храната, можете да ја загреете во микробранова печка. Практично и брзо. Тоа е соодветна кутија за сендвичи за ручек за деца или возрасни.ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : чуварот на сендвичи е 4.8*5.1*1.5 инчи, пренослив за детски училишен ручек, складирање храна во затворен простор или работа, кампување, пешачење, патување, попладневен чај, фитнес и многу повеќе.Содржина на пакетот : 1*Сендвич Контејнери Сосема нов и висок квалитет. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Главните карактеристики

Избор на клиент