• Новак
Kotyreds Жените Crossbody Торба Повик Во Чантата Постави Модни Дами Tote

Kotyreds Жените Crossbody Торба Повик Во Чантата Постави Модни Дами Tote

DEN 303.68
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : . Потекло : Континентална Кина. Форма : Композитна Торба. Поставата Материјал : најлон. Стил : Секојдневен. Пол : ЖЕНИ. Тип На Шема : Дијамантска Решетка. Тип на затворање : Нема патент. Цврстина : МЕКА. Надворешност : НИКОЈ. Број На Модел : Торбички. Повод : Разноврсна. Место На Потекло : Провинција ГУАНГ ДОНГ. Материјал : висококвалитетен стп материјал, се чувствуваат удобно. Големина : 31*24*7см/12.2*9.45*2.76 во. Употреба : едно рамо, вкрстено тело, рачно. Боја : Бела/Црна/Розова/Беж/Кафеава(опционално). Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 х Торба Паричник Дводелен Комплет Трендовски Стил : Со модерен дијамантски дезен со цврста боја, комплетот чанти исто така доаѓа опремен со чанта за монети што може да се одвои. Оваа торбичка За мајка и дете е стилска и пространа. Удобен Ремен За Рамо : меките и удобни ремени за рамо на торбата за рамо се соодветно широки, осигурувајќи дека нема да копаат во вашите раменици дури и кога носат тешки предмети. Практичен Дизајн : дизајнот со голем капацитет на дамската торба и чантата со монети што може да се одвојува бонус е совршена за одржување на вашите работи организирани додека сте стилски и практични. Совршена Големина : Со Димензии 31*24*7 см, оваа чанта со вкрстено тело е доволно голема за да ги собере сите ваши најважни работи и доаѓа со практична чанта за монети што се одвојува, обезбедувајќи уште повеќе простор за складирање. Совршено се спарува како торбичка. Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетна стп ткаенина со удобна текстура, оваа женска торбичка се одликува со фино изработени шевови и густо високоеластично полнење со сунѓер за елегантно и цврсто чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент