• Новак
500с Висока Температура Жица Флексибилен Кабел Метар 3.28 стапки Долг

500с Висока Температура Жица Флексибилен Кабел Метар 3.28 стапки Долг

DEN 2236.32
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Карактеристики : силиконска изолација, флексибилна жица, бакарен проводник внатре.Изолација од фиберглас единечна жица се користи за општа намена, како градежна жица за напојување, осветлување и контролни жици.Изолираната жица од фиберглас припаѓа на серијата електрична жица за поставување, која главно е погодна за поставување на фиксни места. Нето Тежина : 62гр; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња х Жица Со Висока Температура. Главна Боја : Бела. Макс. Издржат Температура : 500 Целзиусови Степен. Должина : 1 Метар/ 3,28 стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент