• Новак
Сандали Жени Удобни Слатки Конкурентни Навивачки Чевли Чевли За Обука Дише Мрежеста Површина Удобни Меки Стапала Чевли За Женска Мода

Сандали Жени Удобни Слатки Конкурентни Навивачки Чевли Чевли За Обука Дише Мрежеста Површина Удобни Меки Стапала Чевли За Женска

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Конкурентни Навивачки Чевли Чевли За Обука Дише Мрежеста Површина Удобни Меки Стапала. Материјал : Мрежа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 620гр. големина На Пакетот : 27х15х7см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 35 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35.5 Должина На Стапалата : 22см/8.66"Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина На Стапалата : 22.5 см/8.86"Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина На Стапалата : 23см/9.06"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 Должина На Стапалата : 24см/9.45"Големина : 39 сад : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 39 Нога Должина : 24.5 см/9.65"големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 40 Должина нога : 25см/9.84" женски сандали рамен црн. женски сандали големина 12w. платформа сандали жени облечени лето. чевли за жени облечени ниска пета широка ширина. женски чевли патики нова рамнотежа.

Главните карактеристики

Избор на клиент