• Новак
Современ Дом Живеење 6' 4 Кедар Вештачки Божиќ Венец, Неосветлен

Современ Дом Живеење 6' 4 Кедар Вештачки Божиќ Венец, Неосветлен

DEN 319.52
Пристапност
Во достапна форма

Уште Еден Божиќен акцент што ќе му даде на вашиот животен простор таа топла Божиќна атмосфера. Традиционален дизајн кој ќе ви овозможи да ја декорирате венецот како што сакате. Ова ќе оди убаво со вашата божиќна декорација. Закачете го во вашата дневна соба или двор. Прекрасен додаток на Вашата божиќна колекција, внимателен подарок или подарок за празниците. Карактеристики на производот : Божиќна венец-неосветлен. Совршен за вашата дневна соба и двор. Произведено Во Кина. Се препорачува само за внатрешна употреба. Овој производ се испраќа компресиран, може да биде потребно нежно обликување и грундирање за да одговара на прикажаната слика. Стилски кука на едниот крај за лесно виси. Димензии : 72 "H x 7" L x 4 " W. Материјал (И) : пластична белешка : Гранките се компресирани за испорака и треба да се издуваат по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. Божиќна венец - неосветлена. Совршен за вашата дневна соба и двор. Се препорачува само за внатрешна употреба. Овој производ се испраќа компресиран, може да биде потребно нежно обликување и грундирање за да одговара на прикажаната слика. Мери 72 инчи високи за 7 инчи долги за 4 инчи широки.

Главните карактеристики

Избор на клиент