• Новак
Иновации Осветлување Бристол Стакло-Светлина 12 Полу-Флеш Монтирање Полиран Никел Мат Бело

Иновации Осветлување Бристол Стакло-Светлина 12 Полу-Флеш Монтирање Полиран Никел Мат Бело

DEN 950.40
Пристапност
Во достапна форма

Навистина динамичен прицврстувач, Балстонот беспрекорно се вклопува среде повеќето стилови на декор. Неговиот елегантен дизајн и огромната понуда на бои и опции за сенка го прават Балстон лесен избор за сите домови.4,5 инчи 2мм тежок фрлен канопират за максимум од 100 вати/ВАТ Влажен Номинален Компатибилен Со Блескаво, ЛЕР, Флуоресцентни И Халогени Сијалици Форма : ST64 Socket Тип : Средни Детали За Типот На Базеламп : Bb-60-Сијалицата Не Е Вклучена Затемнета Опрема : Да 4,5 инчи 2мм тешка фрлена крошна. Оценето за максимум 100 вати. Ул/КУЛ Влажна Номинална.

Главните карактеристики

Избор на клиент