• Новак
Parkенска плус големина парка јакна со тешка категорија со аспиратор за крзно од крзно

Parkенска плус големина парка јакна со тешка категорија со аспиратор за крзно од крзно

DEN 1339.04
Пристапност
Во достапна форма

61% памук; 39% полиестермахин миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, суво суво на ниско ниво, не пеглајте, отстранете го одвојувањето на исечокот пред да исчистите 61% памук; 39% полиестермахин миење ладно, миење со слични бои , Само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте, извадете ја одвојувањето на исечокот пред чистењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент