• Новак
Слушалки за диџејски диџеј Вивитар

Слушалки за диџејски диџеј Вивитар

DEN 159.36
Пристапност
Во достапна форма

Искусете го умот на стерео звук и ултра удобност со ексклузивните слушалки за Bluetooth за мобилни бонбони Вивитар. Одликувајќи се со меки уви со лаги, овие слушалки со високи диџеи нежно ги покриваат ушите за исклучителна изолација на бучава. Конструиран со прилагодлива лента за глава, нуди прилагодено вклопување! Дизајниран со вас на ум, дизајнот за преклопување обезбедува максимална преносливост и удобно складирање. Целосно натоварени, овие слушалки доаѓаат со вграден микрофон и Bluetooth технологија за безжично проследување музика и веднаш да одговорат на телефонските повици. Карактеристики на Leatherette Earcup за супериорна удобност . прилагодлива лента за глава. Вградениот микрофон и Bluetooth технологија ви овозможуваат безжично да одговорите на телефонските повици веднаш!. Доставува стерео звук за да ги задоволите случајните слушатели и сериозни аудиофили . Дизајн со преклопување, ви овозможува лесно да го чувате во вашиот ранец или багаж.

Главните карактеристики

Избор на клиент