• Новак
Инфантино голема коцка за откривање со прстени од клакер, кадифен играчка, 6- месеци, разнобојно

Инфантино голема коцка за откривање со прстени од клакер, кадифен играчка, 6- месеци, разнобојно

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Инфантино големата коцка за откривање им помага на iousубопитните мали раце и умови да откријат различни активности за развој. Сетилата на вашето бебе ќе бидат разбудени со разнобојни знамиња на загатка, звуци на крцкање и интересни текстури. Гигантско селфи огледало ја воведува самосвеста и се наметнува уредно внатре. Многу интересни карактеристики поттикнуваат откритие преку вид, допир и звук! Вклучува Peek-A-Boo Mirror, Clacker Rings, скриена топка, џеб на starвезди, лисја од крцкави и многу повеќе. Сензорна колекција. Забавувајте преку вид, допир и звук. Стави и земи топка од џингл. Меки тактилни текстури. Peek-A-Boo огледало. Клакерски прстени, крцкање, огледало и повеќе!. На Инфантино, ние веруваме дека секое бебе заслужува пристап до квалитетни производи, затоа ги дизајнираме нашите производи да бидат унисекс за да можат сите малечки да уживаат во нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент