• Новак
Loveубов и спортски женски Малибу го отсече бикини врвот

Loveубов и спортски женски Малибу го отсече бикини врвот

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Хоп на месарка-мекиот банда. Удри во убовта на плажата заврши со трендовски пресечен фронт. Совет за стил : Парот со нашите координативни дното на пливањето и вие сте плажа врзани за стил. Само на. Шел : 90% полиестер/ 10% спандекс; Поставена : 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Отстранливи чаши. Запре и врски на вратот. Тенки прилагодливи ленти. Исечете го предниот дел со врски. Кадифен велур; наредени.

Главните карактеристики

Избор на клиент