• Новак
Terra & Sky женски плус големина на руно атлетично џемпер 2-пакет

Terra & Sky женски плус големина на руно атлетично џемпер 2-пакет

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Оваа женска плус големина Атлетизурка за џемпери 2pk од Terra & Sky е дизајниран да ви обезбеди топла и пријатна удобност. Направено од мешавина на рециклиран полиестер, рајон и памук, овие џемпери имаат меко чувство на рака и е еколошки. Совршено за студени утрински прошетки, загревање во теретана или за мрзлив ден дома. Овие опуштени фитли џемпери се одликуваат со стилски детали за V-Insert на деколте, раглански ракави и има ребрести деколте, лента за половината и манжетни за ракави. Овие џемпери на женските Terra & Sky Plus со големина се совршени за спортска облека, дневна облека и дневно носење. Направете го тоа двојно сет и одговарајте на овие џемпери со нашите женски тери и SKU плус големина на руно џемпери. Сет 2- Пакет. Трим на ребрата : 63% рециклиран полиестер / 34% рајон / 3% спандекс. Топла ткаенина од руно. Меко чувство на рака. Опуштено вклопување. V-Insert Детали за деколте. Ребредин деколте, лента за половината и манжетни за ракави. Раглански ракави. Достапно во цврсти и Хедер бои. Направете го тоа сет со нашата џемпери на руно (кликнете овде). Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент