• Новак
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 4413.60
Пристапност
Во достапна форма

Енергетски стоп Предниот и задниот дел за замена на сопирачката за заменски рампа на сопирачката и комплетот за чевли WM14596. Овој комплет вклучува : . Сет на ротори на сопирачките и тапани WM35724 WM70575. Сет на влошки за сопирачките и чевлите WM41512 WM18216. Сет на хардвер. Одговара : 2003-2004 Dodge Caravan;.

Главните карактеристики

Избор на клиент