• Новак
Jellifish Детско момче пижама за спиење сет со големина 4-16

Jellifish Детско момче пижама за спиење сет со големина 4-16

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Овие комплети за спиење на „Jellifish Childry Boy“ на момче доаѓаат во популарни забавни отпечатоци. Координирачкиот теа и кратки се полиестерски дрес. Совршено за спиење, или само поминување на време дома. Лесна грижа, Marchine Wash 2 парче сет за спиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент