• Новак
Вирџинија лого 2.5 3,5 Магнет со фрижидер

Вирџинија лого 2.5 3,5 Магнет со фрижидер

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Покажете го вашиот тимски дух со овој магнет во Вирџинија. Користете го како брза и лесна декорација за просторијата за студентски дом, дом или канцеларија. Прикачете го на различни метални површини, вклучувајќи метални шкафчиња, кујнски фрижидери и многу повеќе. Овој правоаголен магнет ги вклучува тимот бои, име и годината во која тие беа воспоставени, што го прави забавен избор за вентилатор. Правоаголник Магнет Вирџинија : Тимски магнет. Украсени со бои, воспоставени име и година. Големина : 2,5 "x 3,5" метален магнет. Може да се прикачи на металните површини. Брза и лесна ставка за украси. Покажете го вашето училиште и тимска гордост. Погоден за страствен обожавател или училишни алумни.

Главните карактеристики

Избор на клиент