• Новак
Облека За Мало Момче Везена Мечка Лепенка Пуловер Врвови Долги Панталони

Облека За Мало Момче Везена Мечка Лепенка Пуловер Врвови Долги Панталони

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Боја : Црна/Беж/Кафеава/Темно Кафе. 54 t Age : t18 - 24 Месеци. 80 Ttops Должина : t32t Bust : t58 Tpants Должина : t43пресврт : t40t Age : t6 - 12 Месеци. Големина : 6-12 Месеци/12-18 месеци/18-24 месеци/2-3 години/3-4 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент