• Новак
Пунтоко Плус Големина Женски Клиренс, Летно Преклопување Без Ракави Со Џебни Печатени Фустани Специјални понуди Сина 12

Пунтоко Плус Големина Женски Клиренс, Летно Преклопување Без Ракави Со Џебни Печатени Фустани Специјални понуди Сина 12

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Летен Лежерен Преклопен Тркалезен Врат Без Ракави Со Џебни Печатени Фустани Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетен удобен материјал, погоден за различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан има краток ракав и тркалезен врат со цветно печатење за привлечно око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : Тркалезен Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустан Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 95см/37.40". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 96см/37.80". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 97см/38.19". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 98см/38.58". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Должина : 99см/38.98" плус големина шорцеви дозвола. плус големина клиренс облека. Пунтоко Плус Големина Женски Клиренс,Летно Секојдневно Преклопување Без Ракави Со Џебни Печатени Фустани Во Сина Боја. Повод Simple Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода . Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент